58 384 users are already learning a foreign language on Edustation.

Register today and get a bonus of 10 coins.

If you want to know more about our website - click here

Not yet

OR

No account yet?
Edustation's blog > Dlaczego warto uczyć się języków online?

Dlaczego warto uczyć się języków online?

Added by Tomasz H. 20 May 2014 in category: English, French language, General tips, german, Learning tips

Elastyczność

Nauka online jest świetna! Nie tracisz czasu na dojazdy, nie czekasz na przystanku aż przyjedzie autobus, nie marnujesz swoich cennych minut w korku. Nawet nie musisz opuszczać swojego domu czy mieszkania! Nie ważne gdzie mieszkasz, wystarczy dostęp do Internetu i możesz się uczyć kiedy chcesz. Nauka w piżamie - brzmi fajnie, prawda?

Osiąganie celów

Kiedy osiągasz sukcesy w nauce online udowadniasz sobie oraz osobom wokół, że potrafisz osiągać cele! Pokazujesz, że potrafisz, że orientacja na cele i samodyscyplina to właśnie Ty!

Wielostronny rozwój

E-learning rozwija słuchanie, czytanie, pisanie, oglądanie wideo oraz praktyczne ćwiczenia językowe. Różni się od tradycyjnego nauczania, ale stwarza dużo możliwości samorozwoju.

Niższe koszty

Są dwa aspekty niższych kosztów. Po pierwsze - nauka online jest po prostu tańsza. To bardzo ważne, bo dzięki temu możesz wypróbować więcej kursów, zyskać dostęp do większej bazy materiałów. Po drugie - nie marnujesz swoich pieniędzy na kursy poruszające tematykę, którą już znasz, albo która Cię nie interesuje.

Powtarzaj aż się nauczysz

Ty dyktujesz tempo, decydujesz o własnej nauce. Nikt Cię nie obserwuje i nikt nie ocenia Twoich działań. Nikt się z Ciebie nie śmieje, jeśli nie idziesz dalej, bo próbujesz dogłębnie przeanalizować zagadnienie, którego wciąż nie udało Ci się do końca opanować. Powtarzasz tak długo, aż zrozumiesz. Nie kierujesz się innymi, nie czujesz presji. Jesteś wolną osobą podczas nauki, a dzięki temu szybciej się uczysz!

Motywacja

Motywacja w nauce online jest bardzo prosta. Jak? Uczysz się tego co Cię interesuje, tego co chcesz. Ty decydujesz o tematyce, która odpowiada Twoim indywidualnym zainteresowaniom lub potrzebna Ci jest w celach zawodowych. To motywuje, bo nie tracisz czasu na coś, co nie jest przedmiotem Twoich zainteresowań.

Wygoda

Nauka online oznacza, że nie musisz wracać do nauki w określonym czasie, który ktoś Ci narzuci. W nauce online samemu dopasujesz swoje sesje, uczysz się w swoim tempie i powtarzasz to, co uznajesz w danym momencie za trudne.

E-learning to coś, co pracuje na Ciebie i na Twoją przyszłość. To nauka, która przynosi świetne rezultaty, oszczędność czasu i kształtuje samorozwój. W XXI wieku nauka online jest ważnym i cennym narzędziem. Czas z niej korzystać!:)

Comments: (1)

Robert Stanczyk - May 20, 2014, 4:43 p.m.

Witam,
szerzej ten tema t jest poruszony na www.blog.blschool.pl

You need to be logged in to comment
Mobile Analytics