Już 57 982 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Nauka języka niemieckiego online

Uczenie się języka niemieckiego, jak każde wyzwanie lingwistyczne, to proces dość czasochłonny, ale... przy odpowiednim podejściu i woli można dostosować je do trybu życia i tempa nauki studenta. Portal językowy Edustation.pl pomoże Ci w tym. Nowoczesna baza złożona z setek materiałów sprawi, że samodzielna nauka języka niemieckiego będzie wygodna i znacznie szybsza.

Samodzielna nauka języka niemieckiego jest możliwa zaraz po zarejestrowaniu się na naszej stronie. Rejestracja daje dostęp do setek darmowych materiałów podzielonych tematycznie i według poziomu trudności - tekstów, audio, wideo, słownika, z których będziesz się stopniowo uczyć nowych, przydatnych rzeczy.

Nauka języka niemieckiego będzie produktywna dzięki ciekawym treściom i różnorodnym formom nauki. Proponujemy gry językowe połączone z ćwiczeniami, wymową, słownikiem i gramatyką. Z takiej formy chętnie korzysta zarówno młodzież szkolna, jak i studenci i dorośli. Rozwiązuj zabawne zagadki, znajduj słowa na zdjęciach, słuchaj i czytaj teksty, ucz się z dialogów, a z czasem zauważysz, że twój niemiecki będzie coraz bliższy perfekcji.

Niemiecki online dla początkujących i zaawansowanych

Niemiecki online dla początkujących na Edustation.pl to fascynujące zanurzenie się w samodzielnie ułożony kurs językowy, składający się z materiałów bezpłatnych oraz specjalnie opracowanych mini lekcji - treści Premium prowadzących uczącego się "za rękę" przez łatwe i trudne zagadnienia językowe w interaktywnej formule. Całodobowo dostępne są najlepsze ćwiczenia, materiał do samokształcenia, a także możliwość prowadzenia konwersacji w języku niemieckim z innymi użytkownikami serwisu.

Niemiecki z Edustation.pl to ciekawe artykuły na tematy polityczne, społeczne i kulturalne, wiadomości, fragmenty wypowiedzi z mediów, eseje na temat natury, cytaty z filmów i wiele innych. Jeżeli tekst sprawia trudności, użyj słownika z funkcją audio, a dowiesz się również, jak należy wymawiać nieznane słowa.

Słówka: 66
Słówka: 200

Jeśli masz chęć komunikowania się z rodzimymi użytkownikami języka, skorzystaj z sekcji rozmów EDU.TALK. Tam możesz znaleźć odpowiedniego towarzysza, który z pewnością pomoże w nauce języka niemieckiego.

Portal językowy Edustation.pl zaprasza również do nauki innych języków obcych- może wolisz poznać nie tylko niemiecki, ale też angielski, francuski, czy hiszpański? Przygotuj się już dziś do komunikacji i wyeliminuj bariery językowe!

Lekcje wideo niemieckiego

Oglądaj materiały wideo w języku niemieckim z napisami i tłumaczeniem na różne tematy - od życia codziennego, przez kulturę, sport i politykę, po wiadomości biznesowe.


Zalecamy także zwrócić uwagę na język niemiecki od podstaw, dialogi w języku niemieckim oraz język niemiecki słówka.

Mobile Analytics