Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język angielski online

Jeśli masz chęć nauki angielskiego online, ale nie wiesz, od czego zacząć, zapraszamy do Edustation.pl. Przygotowaliśmy najnowocześniejszy system wyposażony w wyselekcjonowane materiały do nauki języków, połączone ze słownikiem języka angielskiego i interaktywnymi narzędziami. Z platformą Edustation proces uczenia się można znacznie przyspieszyć, a korzystanie z niej jest wygodne i optymalne dla każdego tempa nauki.

Lekcje angielskiego online to także możliwość przejścia kursu językowego opartego o mini lekcje. Więcej informacji można znaleźć w odpowiedniej sekcji.

Lekcje angielskiego dla początkujących

Czytaj, słuchaj i ćwicz angielskie słownictwo dzięki tekstom wybranym przez naszych ekspertów. Wszystkie materiały do języka angielskiego są uporządkowane według poziomów trudności (początkujący, średni i zaawansowany) i tematów (np. życie codzienne, jedzenie czy wakacje). Teraz możesz uczyć się języka zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Zobacz przykładowe lekcje angielskiego.

Słówka: 73
Słówka: 59

Zakładając konto w serwisie Edustation.pl otrzymujesz dostęp do dodatkowych opcji, umożliwiających śledzenie postępu nauki angielskiego, dodawanie słówek do powtórki, korzystanie z gier i chatu po angielsku z innymi użytkownikami.

Filmy po angielsku z napisami

Oglądaj filmy, osłuchuj się, czytaj zsynchronizowane napisy, klikaj na słowa i ucz się języka angielskiego! Wszystko to jest połączone z interaktywnym słownikiem, wymową i innymi narzędziami dostępnymi w naszym serwisie do nauki angielskiego online.

Zobacz przykładowe filmy.

Słówka: 66

Dialogi po angielsku

Słówka: 230
Słówka: 35

 

Do nauki angielskiego online na pewno przydadzą się przygotowane przez nas materiały. Sprawdź je niżej:

Angielski od podstaw

Czasy w języku angielskim

Kurs online języka angielskiego

Samouczek angielskiego Edustation

Gramatyka języka angielskiego

Język angielski słówka

Mobile Analytics