Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

 1. Po raz pierwszy odwiedzasz EDU.ENJOY

  Odwiedzasz EDU.ENJOY

  EDU.ENJOY daje Ci możliwość praktykowania języka obcego za pomocą gier. Tego rodzaju połączenie nauki i rozrywki pomoże Ci szybko zrobić postępy. To wprowadzenie pokaże Ci, co EDU.ENJOY ma do zaoferowania oraz jak tego używać.

  Nie, dziękuję
 2. Ukryte słowa

  Jest to popularna "wykreślanka" - musisz jak najszybciej znaleźć i wykreślić słowa z listy. Pomoże Ci to zapamiętać słówka (zawsze możesz sprawdzić ich znaczenie). Dodatkowo, szukają liter w wykreślance, ćwiczysz pisownię wyrazów. W tę grę możesz grać także w wersji jeden na jednego - czyli z drugim użytkownikiem. Czy uda Ci się go wyprzedzić?

  Dalej
 3. Słuchaj i zapisuj

  Celem tej gry jest poprawne zapisane usłyszanego słowa. W ten sposób praktykujesz umiejętność pisania, a także zapamiętujesz słówka (zawsze możesz sprawdzić ich znaczenie) i ćwiczysz słuchanie. W tę grę możesz grać także w wersji multiplayer - czyli z drugim użytkownikiem. Kto z Was popełni mniej błędów?

  Dalej
 4. Obrazki i słówka

  Podczas nauki słówek niezwykle istotna jest informacja wizualna. Ta gra bazuje właśnie na tej metodzie nauki. Przeciągnij słowa na prawidłowy obiekt na zdjęciach - pomoże Ci to zapamiętać słówka.

  Dalej
 5. Tworzenie zdań

  Dzięki tej grze możesz ćwiczyć tworzenie prawidłowych zdań w języku, którego się uczysz. Przeciągaj słowa w lewą i prawą stronę, tak aby zdanie miało sens. Jeśli masz trudności z ułożeniem słów w odpowiedniej kolejności, kliknij na "Czytaj" - wtedy prawidłowe zdanie zostanie przeczytane przez lektora.

  Dalej
 6. Wybór języka

  Tutaj możesz wybrać język, który chcesz ćwiczyć. Masz do wyboru angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i polski.

  Dalej
 7. Poziom trudności

  Każde ćwiczenie ma trzy poziomy trudności. Im wyższy poziom, tym trudniejsze słówka w zdaniu - np. dłuższe i mniej ogólne.

  Dalej
 8. Samodzielnie i Jeden na jednego

  W niektóre z gier możesz grać w trybie Jeden na jednego, przeciwko innym użytkownikom. Jest to dobra motywacja, bo taka gra może być naprawdę ekscytująca!

  Dalej
 9. Dziękujemy za skorzystanie z przewodnika!

  Spróbuj zagrać - jesteśmy pewni, że będziesz się dobrze bawić! Wypróbuj tryb Jeden na jednego - wtedy zabawa jest podwójna! Wesołej nauki :-)

  Teraz zapraszamy Cię do zarejestrowania się i odkrycia wszystkich możliwości portalu.

  Dziękuję, wrócę później
 10. Lista Pomocy

  Potrzebujesz z czymś pomocy? Sprawdź naszą listę poniżej:
  Nie, dziękuję
Ukryte słowa
Słuchaj i zapisuj Obrazki i słówka Tworzenie zdań
WKRÓTCE
Dobrze czy źle
WKRÓTCE
WKRÓTCE
WKRÓTCE
UCZ SIĘ JĘZYKÓW GRAJĄC W GRY

Krok 1

Język

Poziom


Wybierz jedną z gier powyżej ^

Mobile Analytics