Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Szybka nauka języków

Szybka nauka języków jest możliwa i co najważniejsze - możesz to robić samemu. Poprzez naukę języków obcych online oszczędzasz swój cenny czas, wydatki, możesz uczyć się w dowolnej chwili i w każdym miejscu. Co więcej, jest to nauka bardzo skuteczna!

Przeraża Cię myśl od czego zacząć? Zupełnie niepotrzebnie. Pierwszy krok już masz za sobą – chęć szybkiej nauki języka. Jesteś w dobrym miejscu i czas na następny krok, który opiszemy na przykładzie nauki języka angielskiego od podstaw.

Jak podejść do nauki samemu? Wybierz tematykę która Cię interesuje, w ten sposób zapamiętasz więcej. W końcu możesz się uczyć tego, co chcesz, a nie tego co Ci ktoś narzuci. Spójrz jak może wyglądać szybka nauka języka angielskiego online:

Filmy po angielsku z napisami

Wiele osób, które szybko nauczyły się języków zaczynało od oglądania filmów z napisami. Pomyśl, który temat Cię interesuje i zacznij oglądanie! Osłuchasz się z językiem, poznasz nowe słowa i zapoznasz się z wymową. Dialogi po angielsku z którymi  masz kontakt oglądając wideo pozwalają Ci się oswoić z komunikacją werbalną i przygotować się do rzeczywistej rozmowy z native speakerami.

 

Słówka: 411
Słówka: 802

Teksty do nauki angielskiego

Zazwyczaj szybka nauka języka poprzez czytanie wydaje się nudna i męcząca. To nieprawda! Klucz do sukcesu to po raz kolejny możliwość wybrania interesującej Cię tematyki. Znów robisz to, co sprawia Ci przyjemność, poznajesz interesujące dla Ciebie zagadnienia i uczysz się nowych słówek. Zapamiętasz je szybciej, bo leżą w kręgu Twoich zainteresowań.

 

Słówka: 73
Słówka: 59

Mini lekcje po angielsku

Mini lekcja to coś, co nie zabierze Ci dużo czasu, a pozwoli opanować kolejny materiał. Często uczącego obarcza się zbyt dużą ilością materiału naraz. Mini lekcje przedstawiają zagadnienie konkretnie, bez zbędnych opisów. Kiedy między mini lekcje wpleciesz czytanie tekstów i oglądanie wideo z dialogami to szybko nauczysz się języka.

Zdjęcia do nauki języka angielskiego

Uczysz się słówek, robisz listy, które się mnożą i nic. Bez efektów. Jest na to sposób - wykorzystaj do szybkiej nauki języka zdjęcia ze słówkami. Kontekst wizualny pobudza mózg, słówka z języka angielskiego poznane w taki sposób zapamiętasz o wiele szybciej. I przyjemniej!

Blog językowy

Warto też zaglądać na blogi. Dlaczego? Stanowią wspaniałą motywację, pobudzają do pracy i są przed wszystkim źródłem wielu informacji. Ważne, aby blog miał ciekawe wpisy i zróżnicowane – od luźnych jak 10 Quotes for Foreign Language Learners, Oto człowiek, który zna 32 języki, 15 słów, które znaczą coś innego - angielski brytyjski i amerykański, po te poruszające poważne zagadnienia związane z nauką języków jak  Częste błędy: "the" i "a/an" a policzalność, Częste błędy: "do" czy "make"?, Jak poprawić angielską wymowę czy Jak muzyka pomaga w nauce języka.

Porady gwiazd, czyli Language Hacker Tips

Cenne dla szybkiej nauki języków i będące świetną motywacją są porady znanych osób, które opanowały języki obce. Warto zapoznać się z rozmowami na temat doświadczeń z językami obcymi z takimi osobami jak Maryla Rodowicz, Mariusz Szczygieł czy Maciej Zieliński.

Gramatyka języka angielskiego

Gramatyce warto się przyglądać i wracać do niej wraz z coraz większym opanowywaniem mówienia, pisania i słuchania. Duża koncentracja na gramatyce nie jest jednak najważniejsza. Tak naprawdę bardzo wiele, także pod kątem gramatycznym, uzyskasz poprzez czytanie tekstów, oglądanie wideo i rozwiązywanie ćwiczeń. Chcąc szybko nauczyć się języka angielskiego zwróć uwagę na takie zagadnienia gramtyczne jak: czasy w języku angielskim, części mowy, strona bierna, mowa zależna, okresy warunkowe, czasowniki modalne, a także listę czasowników nieregularnych oraz listę rzeczowników niepoliczalnych.

Mobile Analytics