Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?


>
 • Moduły językowe


  Poznajemy potrzeby i dostarczamy treść dopasowaną do oczekiwań pracowników i branży pracodawcy. Możliwość dostarczenia w ramach platformy modułów specjalistycznych dla różnych działów firmy w różnych językach.

 • Elastyczność


  Nauka w dowolnym momencie i miejscu - wystarczy komputer, tablet lub smartfon. Edustation to oszczędność czasu pracowników na dojazdy oraz brak konieczności fizycznej obecności na kursie.

 • Indywidualne tempo nauki


  Nielimitowany dostęp do platformy pozwala na elastyczny czas i tempo nauki - nie trzeba spędzić godziny lekcyjnej aby zrobić postępy! Nauka z nami to niezależność oraz interakcja zwiększająca zaangażowanie.

 • Panel Menedżera


  Wgląd HR Managera w statystyki postępu pracowników. Monitoring czasu nauki, częstości wejść, liczby odbytych lekcji, słownictwa i wielu innych aspektów. Tworzenie raportów i zestawień oraz zarządzanie dostępem pracowników.

 • Podejście prorodzinne


  Dla każdego pracownika bez dodatkowych kosztów Pakiet Rodzina/Junior. Umożliwia dzieciom pracowników nielimitowany, bezpłatny dostęp do platformy Edustation i materiałów Premium.

 • System motywacyjny


  Mobilizacja pracowników przez automatyczny system komunikacji i przypomnień. Rankingi porównawcze postępów oraz analiza osiąganych efektów.

 • Spotkania z lektorem


  Istnieje możliwość organizacji rozmów online lub spotkań z lektorem z wybranej partnerskiej szkoły językowej.

Skontaktuj się z indywidualnym doradcą

Napisz do mnie

Dmitrij Żatuchin

założyciel platformy

captcha

Partnerzy

Mobile Analytics