Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?


>
 • Bezpłatna interaktywna nauka


  W dziale LEARN znajdziesz darmowe, specjalnie wyselekcjonowane materiały dla bardziej efektywnej i ciekawszej nauki języka obcego. Kilka tysięcy udźwiękowionych artykułów, filmów wideo oraz zdjęć, a wszystko to w formie interaktywnej – klikamy na słówko i błyskawicznie otrzymujemy jego tłumaczenie.

 • Materiały Premium


  Liczne materiały Premium już od 1 zł za sztukę! Mini Lekcje oraz Kursy poruszające zagadnienia tematyczne, gramatyczne lub językowe. Wszystko to połączone z zestawem narzędzi ułatwiających rozumienie języka mówionego i pisanego.

 • Rozmawiaj w języku obcym


  W dziale TALK znajdź partnera do rozmowy w języku obcym. Śledź komunikaty od innych użytkowników, poznaj nowe osoby, rozmawiaj i ucz się języka obcego.

 • Ucz się przez zabawę


  W sekcji ENJOY znajdziesz ćwiczenia językowe i gry, które łączą naukę, rozrywkę i komunikację z innymi użytkownikami. Stworzyliśmy możliwość samodzielnej gry oraz rozgrywkę jeden na jednego online. Ucz się języka przez zabawę!

 • System przypomnień


  Z nami nie zapomnisz o nauce języka obcego! System przypomnień pozwoli Ci na regularną naukę.

 • Ucz się czytając bloga


  Uzupełnij naukę w Edustation o wizyty na naszym blogu. Czytaj teksty około językowe, poznaj problematyczne zagadnienia, a także dowiedz się jak znane osoby uczyły się języków.

Partnerzy

Mobile Analytics