Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Nauka języków online z Edustation.pl

Witaj,

Dmitrij - założyciel Edustation

Jestem Dmitrij, założyciel portalu Edustation.pl, w którym możesz uczyć się, rozmawiać i bawić nauką języków obcych.

Dotychczas sam miałem okazję nauczyć się 6 różnych języków. Wiem, jakie trzeba pokonać bariery, zanim zaczniemy swobodnie komunikować się w języku obcym - nawet na podstawowym poziomie. Dlatego dzisiaj chcę przedstawić Ci nasz portal.

Po co uczymy się języków obcych?

Nauka języków obcych ma na celu nabycie umiejętności komunikowania się - najpierw w najbardziej naturalny sposób, czyli ustnie, a następnie pisemnie.

Jeśli:

  • odczuwasz potrzebę poprawienia praktycznej znajomości języka obcego
  • chcesz ograniczyć swoje wydatki na korepetycje
  • cenisz swój wolny czas

to portal do nauki języków Edustation i ponad 40 tysięcy jego użytkowników pomoże nauczyć się języka od podstaw wygodnie, w domu czy w podróży, wydając przy tym naprawdę niewiele.

Poznaj teraz Edustation.pl - ucz się, rozmawiaj i baw!

Portal do nauki języków obcych powstał w 2011 roku, jako pomysł dwóch przedsiębiorców - idea stworzenia otwartego i przyjaznego miejsca do nauki. Wtedy powiedzieliśmy sobie, że umożliwimy poznanie języka za darmo, dzięki dostępnej dla wszystkich bazie materiałów tekstowych, zdjęć, wideo czy słownika. I tak też się stało.

Poznając coraz lepiej potrzeby naszych użytkowników, szczególnie w zakresie usług profesjonalnych, takich jak kurs językowy czy rozmowy z profesjonalnymi native speakerami, podążyliśmy w kierunku edukacji cyfrowej i specjalnego oprogramowania do nauki języków.

W 2013 roku wprowadzamy razem z naszymi partnerami merytorycznymi płatne Kursy Premium i Mini Lekcje, które umożliwią naukę języka obcego od podstaw - w interaktywny i ciekawy sposób.

Dotrzymując obietnicy chcemy, aby portal Edustation pozostał bez reklam, a otwarte treści udostępnione dotychczas zawsze były za darmo.

A teraz poznaj nowe Edustation!

Nowy portal do nauki języków Edustation.pl

Sprawdź przygotowane dla Ciebie sekcje: LEARN, TALK, ENJOY i nasz BLOG - z nimi nauka i przygotowania do egzaminów będą przyjemne i skuteczne.

LEARN

W sekcji LEARN znajdziesz wiele darmowych materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych dla bardziej efektywnej i ciekawszej nauki języka obcego. W Edustation dostępnych jest kilka tysięcy artykułów i filmików do nauki języków obcych, a każdy z nich jest w formie interaktywnej – klikamy na słówko i błyskawicznie otrzymujemy jego tłumaczenie.
Każdy tekst ma ścieżkę dźwiękową, co szczególnie przydaje się przy językach takich jak francuski czy angielski. Filmy do nauki języków natomiast mają zsynchronizowane napisy, by łatwiej można było je zrozumieć i lepiej przyswoić słówka. Warto podkreślić, że ogromna większość tekstów pochodzi z oryginalnych, obcojęzycznych źródeł, mamy więc pewność, że użyte w nich zwroty są w 100% naturalne dla użytkowników danego języka obcego. Nowo poznane słówka możemy przenieść w jedno miejsce, tak by zawsze móc do nich wrócić.

Lekcja angielskiego online - Zawody

Mamy również materiały typu PREMIUM dostępne już od 1 zł za sztukę. Są to Mini Lekcje, przedstawiające starannie dobrane zagadnienia gramatyczne lub językowe. Wszystko to połączone z zestawem narzędzi ułatwiających rozumienie języka mówionego i pisanego.

TALK

Rozmowa w języku obcym jest najważniejsza. Dlatego stworzyliśmy sekcję TALK -  możesz tutaj znaleźć partnera do rozmowy na czacie w języku obcym i śledzić wszystkie komunikaty, które otrzymujesz od innych użytkowników portalu językowego Edustation z całego świata. Działa to na zasadzie podobnej do serwisów społecznościowych - poznajesz, rozmawiasz i uczysz się przy tym języka!

ENJOY

W tej sekcji znajdziesz ćwiczenia językowe i gry, które łączą naukę, rozrywkę i komunikację z innymi użytkownikami. Stworzyliśmy możliwość samodzielnej gry oraz rozgrywkę jeden na jednego online. Ucz się języka przez zabawę!

Baw się w sekcji gier na Edustation.pl

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu do nauki języków online, odwiedź Edustation i kliknij w przycisk .

Jeżeli masz jakieś pytania, po prostu napisz do nas tutaj.

Dziękuję,
Dmitrij Żatuchin
Założyciel portalu do nauki języków Edustation.pl | angielski online, niemiecki online, hiszpański online, francuski online, polski dla obcokrajowców

Mobile Analytics