58 284 users are already learning a foreign language on Edustation.

Register today and get a bonus of 10 coins.

If you want to know more about our website - click here

Not yet

OR

No account yet?

Самостоятельное изучение немецкого языка

Uczenie się języka niemieckiego, jak każde wyzwanie lingwistyczne, to proces dość czasochłonny, ale... przy odpowiednim podejściu i woli można dostosować go dla wygody i tempa nauki studenta. Portal językowy Edustation.pl pomoże Ci w tym. Nowoczesna baza złożona z setek materiałów sprawi, że samodzielna nauka języka niemieckiego będzie wygodna i znacznie szybsza.

Samodzielna nauka języka niemieckiego jest możliwa zaraz po rejestracji na naszej stronie. Dostaniesz dostęp do setek darmowych materiałów podzielonych tematycznie i według poziomu trudności - tekstów, audio, wideo, słownika, z których będziesz się stopniowo uczyć nowych informacji.

Nauka języka niemieckiego będzie produktywna dzięki cennym treściom i różnorodności form nauki. Proponujemy elementy gier językowych połączonych z ćwiczeniami, wymową, słownikiem i gramatyką. Z takiej formy chętnie korzystają zarówno młodzież szkolna, studenci i dorośli. Rozwiązuj zabawne zagadki, znajduj słowa w zdjęciach, słuchaj i czytaj teksty, ucz się z dialogów, a za z czasem zauważysz, że twój niemieckie będzie coraz bliższy perfekcji.

Niemiecki online dla początkujących i zaawansowanych

Niemiecki online dla początkujących na Edustation.pl- to fascynujące zanurzenie się w samodzielnie ułozony kurs językowy składający się z materiałów bezpłatnych oraz specjalnie opracowanych mini lekcji - treści premium prowadzących uczącego się "za rączkę" przez łątwie i trudne zagadnienia językowe w interaktywnej formule. Całodobowo dostępne są najlepsze teoretyczne i praktyczne zadania, materiał do samokształcenia oraz inni użytkownicy serwisu, z którymi można prowadzić konwersacje w języku niemiecki.

Niemiecki z Edustation.pl - to jest ciekawe artykuły na tematy polityczne, społeczne i kulturalne, różne wiadomości, fragmenty z wypowiedzi z mediów, eseje na temat natury, cytaty z filmów i wiele innych. Jeżeli tekst sprawia trudności, użyj słownika z funkcją audio, a dowiesz się również jak należy wymawiać nieznane kombinację liter.

words: 66
words: 200

Jeśli masz chęć do komunikowania się z rodzimymi użytkownikami języka, skorzystaj z sekcji rozmów EDU.TALK. Tam możesz znaleźć odpowiedniego towarzysza, który z pewnością pomoże w nauce niemieckiego.

Portal językowy Edustation.pl zaprasza równieæ do nauki innych języków obcych- może wolisz poznać nie tylko niemiecki, ale też angielski, francuski, czy hiszpański? Przygotuj się już dziś do komunikacji i wyeliminuj bariery językowe!

Lekcje wideo w języku niemieckim

Oglądaj materiały wideo w języku niemieckim z napisami i tłumaczeniem na różne tematy - przez życie codzienne do polityki czy wiadomości biznesowe.


Zalecamy także zwrócić uwagę na dialogi w języku niemieckim.

Mobile Analytics