Już 57 749 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język niemiecki słówka

Możesz spędzać długie godziny na studiowaniu podręczników, powtarzaniu gramatyki i przerabianiu repetytoriów. Jeśli jednak chcesz się dobrze nauczyć słówek z język niemieckiego to musisz się tą nauką bawić i mieć możliwość aktywnego używania nowo poznanych słów.

Dlatego ekipa Edustation.pl przygotowała specjalne sposoby oraz materiał, dzięki którym przyswajanie nowych słówek z języka niemieckiego stanie się niezwykle łatwe i przyjemne.

Rejestrując się w Edustation.pl otrzymujesz szeroką gamę możliwości nauki niemieckich słówek, które sprawią, że Twoje zrozumienie języka i komunikatywność staną na wyższym poziomie. Oto kilka sposobów, które przygotowalismy właśnie dla Ciebie.

Lekcje niemieckiego online

Zacznij korzystać z naszych lekcji. Czytaj, słuchaj i zapisuj, a właśnie w ten sposób zgromadzisz bogaty zapas słówek z języka niemieckiego. Możesz uczyć się według kategorii tematycznych czy poziomów trudności. Najlepiej wybierz tekst, który Cię interesuje, przeczytaj, a następnie sprawdź się w rozumieniu ze słuchu oraz pisaniu. Dzięki temu nauczysz się zarówno poprawnej wymowy, jak i poprawnego pisania dzięki naszemu systemowi odczytywania słów. Co więcej, jeśli zbliżysz się do poprawnego zapisu słówka, nasz system pomoże Ci i wskaże, która z liter mogła zostać użyta błędnie.

Słówka: 306
Słówka: 45

Mini lekcje do nauki niemieckich słówek

Z mini lekcji wybierz temat "słowa", a uzyskasz możliwość nauki niemieckich słówek z konkretnych kategorii. W ramach mini lekcji bogacisz zasób słówek, masz możliwośc nauki wymowy słuchając lektora, czytasz przykładowe zastosowanie słówek w zdaniu, a na końcu możesz sprawdzić jak poszła nauka słówek, robiąc ćwiczenia "Ukryte słowa", "Słuchaj i zapisuj" lub "Tworzenie zdań".

Filmy po niemiecku z napisami

Nauka słówek z języka niemieckiego poprzez ogladanie filmów z napisami to świetny sposób nie tylko na "osłuchanie" się z językiem, lecz także na zwiększenie bazy słówek. Oglądaj filmy, słuchaj, czytaj zsynchronizowane napisy, klikaj na słowa i ucz się języka niemieckiego! Wszystko to połączone z interaktywnym słownikiem, wymową i innymi narzędziami dostępnymi w naszym serwisie do nauki niemieckiego online.

Dialogi to ważny aspekt kształtowania naszego zasobu słówek z niemieckiego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecamy Dialogi po niemiecku.

Rozmawiaj z użytkownikami po niemiecku

Nauczone niemieckie słówka możesz wykorzystać w rozmowach z użytkownikami Edustation z całego świata. Użyj EDU.TALK i zagadaj do dowolnej osoby właśnie po niemiecku. Zacznijcie rozmawiać, sprawdzajcie swoje słownictwo i uczcie się nowych słów!

Językowe gry edukacyjne

Ucz się słówek, powtarzaj i zapamiętuj grając w gry. Nasze językowe gry edukacyjne sprawiają mnóstwo frajdy, a co najważniejsze - przyczynią się do efektywnej nauki słówek i ich utrwalenia. Połącz miłe z pożytecznym!

Sprawdzaj słówka w niemieckim słowniku

W Edustation.pl znajdziesz również bazę słówek tematycznych z różnych dziedzin. A jeśli potrzebujesz opanować swój zestaw słówek - po prostu go stwórz. W oparciu o słownik wybieraj słówka i zapisuj w "Moje słówka". Tam też możesz je powtarzać i sprawdzać się, wykonując ćwiczenie "Słuchaj i zapisuj".

 

Jeśli zaczynasz uczyć się języka niemieckiego, odwiedź Język niemiecki od podstaw.

Mobile Analytics