Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język niemiecki podstawy

Nauka języka niemieckiego często przysparza wiele problemów. Nie jest to język prosty, jednak z Edustation.pl opanowanie podstaw może stać się łatwiejsze.

Materiały przygotowane przez naszych redaktorów w różnych kategoriach tematycznych, pozwalają osiągnąć efekty bez wychodzenia z domu. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań opanujesz język niemiecki od podstaw, przed własnym komputerem!

Rejestrując się na Edustation.pl otrzymasz dostęp do licznych materiałów, możliwość śledzenia postępów w nauce, prowadzenia rozmów w języku niemieckim z innymi użytkownikami oraz grania w edukacyjne gry. A materiały dostępne za monety jeszcze bardziej pozwolą przyswoić podstawy języka niemieckiego, koncentrując się na najważniejszych elementach.

Mini lekcje po niemiecku

Zacznij naukę od mini lekcji, dzięki którym poznasz podstawy języka. Wybierz interesujący Cię temat i rozpocznij przygodę z Edustation.pl, a język niemiecki okaże się prosty i ciekawy w nauce. Dzięki monetom uzyskasz dostęp do większej ilości mini lekcji, niedostępnych nigdzie indziej, które ułatwią naukę i pozwolą opanować język niemiecki od podstaw.

Filmy do nauki niemieckiego z napisami

Oglądanie niemieckich filmów z napisami to świetny sposób na kontakt z językiem niemieckim i budowanie umiejętności podstawowego rozumienia ze słuchu. Oglądaj materiał na Edustation.pl, sprawdzaj na bieżąca słówka, a wideo, które szczególnie Ci się spodoba, dodaj do ulubionych.

Teksty do nauki niemieckiego

Ucząc się języka niemieckiego od podstaw warto czytać różne teksty. Dzięki naszej platformie będziesz mógł sprawdzić jak Ci idzie rozumienie ze słuchu, czy słówka są dla Ciebie zrozumiałe oraz czy opanowałeś ich pisanie. Dzięki materiałom naszych redaktorów poznasz nowe słownictwo oraz utrwalisz już znane. Możesz szukać też tekstów tematycznie - wybierając to, co Cię naprawdę interesuje!

Słówka: 72
Słówka: 38

Zdjęcia do nauki jezyka niemieckiego

Uczenie się nowych słówek poprzez zdjęcia z opisanymi elementami to świetny sposób na opanowanie materiału. Zdjęcia ze słówkami sprawiają, że znacznie łatwiej uczymy się i zapamiętujemy nowe słownictwo. Przekonaj się sam, jak szybko można przyswoić nowe słówka!

Słownik języka niemieckiego

Nasz słownik to wyjątkowa baza słów z języka niemieckiego. Wpisz słowo, które szukasz, a znajdziesz jego tłumaczenie, przykładowe zastosowanie słowa w zdaniu oraz odnośnik do tekstów w Edustation z danym słowem.

Mobile Analytics