Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Kursy języka angielskiego online

Strona główna > Język angielski online > Kursy języka angielskiego online

Jeśli chcesz określić, w jakim stopniu znasz język angielski lub poprawić znajomość języka, nasz portal językowy Edustation.pl służy pomocą.

Przejdź kursy online korzystając z doskonałej bazy zasobów, dopasowując stopień trudności do szybkości uczenia się. Kontroluj swoją wiedzę wykonując ciekawe zadania językowe. Określ optymalny harmonogram zajęć, poznaj strukturę witryny dzięki dostępnej pomocy i zacznij przyswajać nowy język!

Możliwość interakcji z portalem kilkukrotnie zwiększa Twoje szanse na udaną naukę.

Bezpłatne lekcje angielskiego na Edustation.pl to obszerna baza treści językowych, sklasyfikowanych według tematu, typu (artykuły, wideo) oraz poziomu wiedzy. Korzystaj z materiałów wyróżnionych przez redakcję, filtruj według stopnia znajomości języka, a w razie potrzeby korzystaj ze słownika z opcją odtworzenia wymowy i powtórki słówek.

Po szybkiej rejestracji w portalu można zaczać słuchanie i zapamiętywanie dialogów, oglądanie filmów edukacyjnych, czytanie ciekawych informacji - mamy materiały o różnej tematyce, np. o sztuce, polityce, podróżach, jedzeniu czy życiu codziennym. Dzięki Edustation możesz też opanować sporą liczbę nowych słówek. Więcej dowiesz się na Język angielski słówka.

Bezpłatne lekcje angielskiego - EDU.Learn

Komunikuj się z innymi użytkownikami wtedy, kiedy Ci to odpowiada. Użytkownikom portalu Edustation.pl dajemy możliwość nauki się nie tylko angielskiego, ale również hiszpańskiego, niemieckiego czy francuskiego.

Bezpłatny całodobowy dostęp do strony internetowej i biblioteki materiałów darmowych umożliwia naukę w czasie i miejscu, które najbardziej Ci odpowiada. Jeśli chcesz ćwiczyć język angielski, nie ma nic prostszego - odwiedź sekcję Edu.TALK i rozmawiaj na czacie z innymi, odkrywając wygodę osobistej korespondencji z takimi jak Ty - głodnymi wiedzy językowej.

Istnieje również sekcja materiałów Premium - Mini Lekcje czy Kursy językowe. Jest to ciekawa forma nauki i rozrywki dostępna już od 1 zł - dzięki niej kursy angielskiego online są jeszcze ciekawsze i bardziej żywe - zawierają zdjęcia, nagrania, przykłady zdań, tłumaczenia, wyjaśnienia gramatyki oraz ćwiczenia takie jak krzyżówki, słuchanie i pisanie czy tworzenie zdań.

Ciekawostki o języku angielskim - Mini Lekcje

Mobile Analytics