Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język angielski słówka

Strona główna > Język angielski online > Słówka

Możesz spędzać długie godziny na studiowaniu podręczników, powtarzaniu gramatyki i przerabianiu repetytoriów. Jeśli jednak chcesz przyswoić słówka z języka angielskiego to musisz się tą nauką bawić i mieć możliwość aktywnego używania nowo poznanych słów.

Dlatego ekipa Edustation.pl przygotowała specjalne sposoby oraz materiał, dzięki którym przyswajanie nowych słówek z języka angielskiego stanie się niezwykle łatwe i przyjemne.

Rejestrując się w Edustation.pl otrzymujesz szeroką gamę możliwości nauki angielskich słówek, które sprawią, że Twoje zrozumienie języka i komunikatywność staną na wyższym poziomie. Oto kilka sposobów, które przygotowalismy właśnie dla Ciebie!

Lekcje angielskiego online

Zacznij korzystać z naszych lekcji. Czytaj, słuchaj i zapisuj, a właśnie w ten sposób zgromadzisz bogaty zapas słówek z języka angielskiego. Możesz uczyć się według kategorii tematycznych czy poziomów trudności. Najlepiej wybierz tekst, który Cię interesuje, przeczytaj, a następnie sprawdź się w rozumieniu ze słuchu oraz pisaniu. Dzięki temu nauczysz się zarówno poprawnej wymowy, jak i poprawnego pisania dzięki naszemu systemowi odczytywania słów. Co więcej, jeśli zbliżysz się do poprawnego zapisu słówka, nasz system pomoże Ci i wskaże, która z liter mogła zostać użyta błędnie.

Słówka: 193
Słówka: 169

Mini lekcje do nauki angielskich słówek

Z mini lekcji wybierz temat "słowa", a uzyskasz możliwość nauki angielskich słówek z konkretnych kategorii. W ramach mini lekcji wzbogacasz zasób słówek, masz możliwośc nauki wymowy słuchając lektora, czytasz przykładowe zastosowanie słówek w zdaniu, a na końcu możesz sprawdzić jak poszła nauka, robiąc ćwiczenia "Ukryte słowa", "Słuchaj i zapisuj" lub "Tworzenie zdań".

Filmy po angielsku z napisami

Nauka słówek z języka angielskiego poprzez ogladanie filmów z napisami to świetny sposób nie tylko na "osłuchanie" się z językiem, lecz także na zwiększenie bazy słówek. Oglądaj filmy, słuchaj, czytaj zsynchronizowane napisy, klikaj na słowa i ucz się języka angielskiego! Wszystko to jest połączone z interaktywnym słownikiem, wymową i innymi narzędziami dostępnymi w naszym serwisie do nauki angielskiego online.

Dialogi to ważny aspekt kształtowania naszego zasobu słówek z angielskiego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polecamy Dialogi po angielsku.

Językowe gry edukacyjne

Ucz się słówek, powtarzaj i zapamiętuj grając w gry. Nasze językowe gry edukacyjne sprawiają mnóstwo frajdy, a co najważniejsze - przyczynią się do efektywnej nauki słówek i ich utrwalenia. Połącz miłe z pożytecznym!

Rozmawiaj z użytkownikami po angielsku

Nauczone angielskie słówka możesz wykorzystać w rozmowach z użytkownikami Edustation z całego świata. Użyj EDU.TALK i zagadaj do dowolnej osoby właśnie po angielsku. Zacznijcie rozmawiać, sprawdzajcie swoje słownictwo i uczcie się nowych słów!

Sprawdzaj słówka w angielskim słowniku

W Edustation.pl znajdziesz również bazę słówek tematycznych z różnych dziedzin. A jeśli potrzebujesz opanować swój zestaw słówek - po prostu go stwórz. W oparciu o słownik wybieraj słówka i zapisuj w "Moje słówka". Tam też możesz je powtarzać i sprawdzać się, wykonując ćwiczenie "Słuchaj i zapisuj".

 

Jeśli zaczynasz uczyć się języka angielskiego, odwiedź Język angielski od podstaw.

Mobile Analytics