Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Samouczek angielskiego

Strona główna > Język angielski online > Samouczek

Online samouczek języka angielskiego Edustation.pl oferuje wartościowe mini lekcje.
Mini lekcje to krótkie, interaktywne kursy do nauki gramatyki i słownictwa tematycznego (związanego np. z turystyką, życiem codziennym czy zawodami).
Oferowane dla początkujących materiały i ćwiczenia są połączone ze słownikiem z wymową, zdjęciami, przykładami z tłumaczeniem oraz zadaniami w formie gier.

Po przejściu mini lekcji proponujemy także utrwalić materiał poprzez odsłuchanie i przeczytanie darmowej lekcji czy filmu z napisami.

Lekcje angielskiego dla początkujących

Na poniższym przykładowym zestawie lekcji do nauki angielskiego pokażemy, jak można uczyć się samodzielnie języka. Zacznijmy od mini lekcji o jedzeniu.

Tu dowiesz się jak prawidłowo wymawiać  i akcentować słowa i zdania oraz poznasz nowe słownictwo związane z jedzeniem (produkty, napoje). Dla ułatwienia i wygody proponujemy korzystać ze ścieżki dźwiękowej i obrazków.

Lekcje angielskiego w formie tekstów są nie tylko korzystne dla praktykowania języka, lecz również ciekawe. O to dba wyspecjalizowany zespół specjalistów językówych Edustation.

Słówka: 41

Przedstawiamy przykładowy tekst z wymową o mojito - wyjątkowo orzeźwiającym i smacznym drinku.

Dzięki ciekawym lekcjom, tak jak ta powyżej, można się osłuchać z językiem. Jeśli nie znasz jakiegoś słowa, zawsze możesz na nie kliknąć - wtedy uruchomi się interaktywny słownik z wymową.

A na powyższym wideo można się rozluźnić i posłuchać wykonania piosenki «Party in the USA». Obok wideo jest tekst tego hitu, który jest zsynchronizowany z obrazek i dźwiękiem. Taki sposób zapamiętywania leksyki jest wyjątkowo efektywny.

Wybierz dla siebie ciekawą lekcję na wybrany temat już dziś i naucz się angielskiego online!

Mobile Analytics