Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

Język angielski podstawy

Strona główna > Język angielski online > Podstawy

Chcesz zacząć uczyć się języka angielskiego, ale nie wiesz jak? Zespół Edustation.pl przygotował dla Ciebie najlepsze rozwiązanie do nauki języka angielskiego od podstaw!

Nasz nowoczesny system do nauki języka pomoże Ci opanować wszystko to, co potrzebne jest do znajomości na poziomie English for Beginners.

Usiądź wygodnie przed komputerem i rozpocznij przygodę. Dzięki nowoczesnej technologii i ciągłym ulepszeniom w Edustation.pl, szybko opanujesz podstawy języka angielskiego, a nauka stanie się prosta i będzie sprawiać przyjemność. Sam dopasujesz tempo nauki, wybierzesz tematykę, która cię interesuje, dzięki czemu wszystko stanie się łatwe. Mamy tysiące materiałów darmowych, ale również specjalnie opracowane mini lekcje ułatwiające naukę języka angielskiego, dostępne za monety, które kupisz już od 1 zł.

Mini lekcje po angielsku

Zacznij naukę z mini lekcjami. To świetny sposób na pierwszy kontakt z językiem. Naucz się powitań i pożegnań, tworzenia liczby mnogiej czy poczytaj proste ciekawostki na temat języków obcych. Wybierz materiał dostępny za monety, który jeszcze bardziej wprowadzi cię w podstawy języka angielskiego. Szybko przekonasz się, że z Edustation.pl można łatwo i przyjemnie opanować nowy język.

Filmy do nauki angielskiego z napisami

Wybierz poziom podstawowy, czyli zaznacz jedną gwiazdkę, wybierz film z tematyki, która Cię interesuje i zacznij oglądać wideo. Oglądanie filmików w Edustation.pl to dobry sposób na darmową naukę języka angielskiego. W każdej chwili możesz sprawdzić słowo, którego nie rozumiesz - po prostu kliknij na nie. Jeśli dany materiał uznasz za interesujący i być może warty podzielenia się z kimś innym - dodaj go do ulubionych, żeby mieć go zawsze pod ręką.

Przykładowe filmy z napisami - język angielski podstawy:

Teksty do nauki angielskiego

Specjalnie dla uczących się angielskiego od podstaw przygotowaliśmy teksty, dzięki którym nauczysz się nowych rzeczy. Czytaj, sprawdzaj słówka, słuchaj, a potem przećwicz czy rozumiesz i potrafisz zapisać. Rejestrując się na Edustation.pl otrzymasz dodatkowe możliwości. Będziesz mógł dodawać słówka do powtórki, korzystać z gier oraz rozmów z innymi użytkownikami, a także śledzić swój postęp.

Słówka: 43
Słówka: 53

Zdjęcia do nauki języka angielskiego

Uczenie się nowych słówek poprzez zdjęcia z opisanymi elementami to świetny sposób na opanowanie materiału z angielskiego na poziomie podstawowym. Zdjęcia ze słówkami sprawiają, że znacznie łatwiej uczymy się i zapamiętujemy nowe słownictwo. Przekonaj się sam, jak szybko można przyswoić nowe słówka z języka angielskiego!

Słownik języka angielskiego

Nasz słownik to wyjątkowa baza słów z języka angielskiego. Wpisz słowo, które szukasz, a znajdziesz jego tłumaczenie, przykładowe zastosowanie słowa w zdaniu oraz odnośnik do tekstów w Edustation z danym słowem.

Mobile Analytics