Już 58 028 użytkowników uczy się języków obcych z Edustation.

Możesz zarejestrować się już dziś i odebrać bonus w postaci 10 monet.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym portalu - kliknij tutaj

Jeszcze nie teraz

lub

Nie masz konta?

E-learning

E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Uczniowie nie muszą odrywać się od swoich codziennych spraw i nie tracą czasu na dojazdy na zajęcia, a baza wiedzy jest dla nich dostępna cały czas z każdego miejsca na świecie. Dzięki zastosowaniu multimediów ta forma kształcenia jest bardzo atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna, a kursantom obce są strach i obawa przed mówieniem, które tak często towarzyszą zajęciom odbywającym się w klasie.

Coraz więcej tradycyjnych uczelni wyższych docenia ten sposób zdobywania wiedzy i umieszcza w swojej ofercie edukacyjnej również studia przez Internet. Jest to znakomite rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy mają mało czasu, a  mimo to chcą się uczyć i poszerzać swoje horyzonty. Warto podkreślić, że studiujący online mają takie same prawa, jak ich koledzy kształcący się w sposób tradycyjny - otrzymują legitymację, przysługują im zniżki, mają również prawo do kredytów studenckich.

Bez zbytniej przesady można śmiało powiedzieć, że nauka przez Internet niesie za sobą same korzyści: dostępna w każdym miejscu, materiały edukacyjne do stałej dyspozycji, nowatorska forma kształcenia się i oszczędność czasu. E-learning z Edustation to już terażniejszość!

Mobile Analytics